• -50%
Sedací vak Cocoon XXL Minimal Bubble Blue | Wegett
  • Sedací vak Cocoon XXL Minimal Bubble Blue | Wegett

Sedací vak Cocoon XXL Minimal Bubble Blue

6 990,00 Kč
3 495,00 Kč- 50%
Vč. DPH
Barva
  • Modrá
Počet
BLACK FRIDAY

Doprava ZDARMA

Sedací pytel v oblíbeném tvaru s originálním potiskem Vám poskytne maximální pohodlí. Sedací vak se stane výborným doplňkem Vaší sedací soupravy, hodí se jako sedací pytel pro děti a můžete ho použít i venku na terase nebo u bazénu. Jako doplněk k sedacímu pytli doporučujeme Taburet Minimal Blue

Jako každý vak na sezení a taburet Wegett je také tento sedací pytel pečlivě vyrobený v České republice. Vhodný do vnitřních i venkovních prostor.

Naše vaky na sezení jsou předtvarované, proto poskytují pohodlnou oporu pro hlavu i páteř. Všechny sedací pytle Wegett jsou vhodné do vnitřních i venkovních prostor. Díky vlastnostem použitých materiálů můžete sedací pytle používat uvnitř nebo i venku. Nepropouští vodu a jsou lehce omyvatelné. Vysoce kvalitní látka je nenáročná na údržbu. Případné nečistoty lze jednoduše odstranit vlhkou houbičkou s mýdlovou vodou. Náš sedací vak Vám poskytne maximální pohodlí při různých způsobech sezení. Sedací pytel se stane skvělým doplňkem Vaší sedací soupravy. Stejně jako ostatní sedací pytle a taburety Wegett je i tento vyroben v České republice. Všechny sedací pytle Wegett jsou vyráběny ručně.

Jako doplněk k sedacímu pytli doporučujeme Taburet Minimal Blue

Nejste si jisti barvou sedacího pytle - Rádi Vám zašleme vzorník barev ZDARMA

Sedací vak je plněn kuličkami, doplnění kuliček do sedacího pytle z Wegettu je možné kdykoliv. Sedací vaky plníme extra jemnými kuličkami nízké hmotnosti, ale maximální flexibility. Sedací pytel je plněn plnícím otvorem ve spodní části sedacího vaku. Otvor je zajištěn zipem s překryvem na suchý zip. Vysokou odolnost, kvalitu a dlouhou životnost našich sedacích pytlů zajišťují zpevněné švy, a vícenásobná kontrola při jejich výrobě. Pytel.

Použité materiály na sedací vak Wegett

Vrchní materiál je tkanina s vnitřním pogumováním 100% zdravotně nezávadná, certifikovaná, tkanina má vysokou mechanickou a chemickou odolnost.

Vnitřní materiál je originální Wegett® náplň ze 100% předpěněného polystyrenu. 100% zdravotně nezávadný, certifikovaný

Technické parametry sedacího vaku

Výška50 cm
Šířka110 cm
Hloubka130 cm
Objem530 litrů
Nosnost150 kg

COM40

Parametry

Tvar vaku
Cocoon
Kolekce
Minimal

Vlastnosti sedacích vaků Wegett kromě kolekce Luxury, Softy a psích pelíšků

Vrchní materiál

Certifikovaná voděodolná tkanina vyrobená v ČR.

Vnitřní materiál

Kuličky z předpěněného polystyrenu od českého dodavatele.

Zpracování

Všechny naše výrobky jsou ručně šité v ČR.

Využití

Sedací vaky a taburety Wegett jsou vhodné do interiéru i exteriéru. 

Údržba

Jednoduché čištění mokrým hadříkem a jemným saponátem.

Tvar a design

Tvar a design sedacích vaků a taburetů můžete libovolně kombinovat. Stačí, když nám své přání napíšete do formuláře s objednávkou, nebo zavoláte: wegett@wegett.cz, tel: +420 702 981 174