Classic s kapsami Banner

Líbí se vám sedací vaky Classic, ale potřebujete k němu navíc úložný prostor, který bude součástí sedacího pytle? Pak je přesně pro vás určen sedací vak Classic s kapsami. Skvělý kus vybavení vašeho interiéru, který je k dostání v 17 různých odstínech i v setové variantě. Do kapes si můžete uložit cokoliv, co potřebujete mít během svého vegetu stále po ruce. Ať už jde o ovladače na televizi, brýle, kapesníky, knihu nebo oblíbené pití v lahvi.

Poseďte si v dokonalém pohodlí. Naše sedací pytle se skvěle hodí do každého obyváku nebo dětského pokoje. Odpočinout si na nich může zkrátka každý. Díky nosnosti až 150 kg se není třeba ničeho obávat. Navíc je sedací vak ušitý z tak odolné látky, že dokáže vzdorovat i nepřízni venkovního počasí. Pokud hledáte dokonalého společníka pro lenošení na terase nebo na zahradě, jsou pro vás sedací vaky Classic s kapsami od Wegettu jasnou volbou.

Classic s kapsami Existuje 3 produktů.

Sedací vak SUPER SET Classic s kapsami | Wegett
  • -25%

SUPER SET Classic s kapsami

Technické parametryVýška sedací části 35 cmVýška opěrné části 70 cmŠířka 90 cm + Taburet Lounge Drink 50 cmHloubka celého setu 180 cm + Taburet Lounge Drink 50 cmNosnost 150 kg

7 117,50 Kč9 490,00 Kč -25% Vč. DPH