Luxusní sedací vaky Wegett

Objevte luxus, objevte "na dotek nejpříjemnější materiál" použitelný na výrobu sedacích vaků, objevte Luxury na vlastní kůži. Kolekce Wegett Luxury vznikla v roce 2020 v naší Wegett dílně v Brně. Po dlouhém testování potahových materiálů v kombinaci s ručním zpracováním našich nejpreciznějších švadlen jsme vyvinuli a Vám představujeme kolekci, ve které najdete NAŠE NEJVÍC PRÉMIOVÉ SEDACÍ PYTLE.Poprvé se snímatelným a pratelným potahem. Neumíme jinak, proto opět v nejvyšší možné "Wegett kvalitě", kterou zná svět už od roku 2003 a která se stává pojmem nejen v tomto nábytkářském segmentu.
Kolekce Luxury nabízí 10 ÚŽASNÝCH BAREV na našich oblíbených a originálních tvarech sedacích vaků Lounge XXL a Cocoon XXL, plus samozřejmě na taburetech, které by neměly chybět pro maximální pohodlí u žádného Wegettu. Největší parádu a pohodu tak najdete v cenově výhodných setech, ale i samostatný taburet může být krásný doplněk s koženým štítkem.
POTAHY jsou v této kolekci SNÍMATELNÉ, díky úpravě Aquaclean jsou jednoduše čistitelné, jsou na 30C PRATELNÉ ale hlavně - jsou až NEUVĚŘITELNĚ PŘÍJEMNÉ NA DOTEK... budou Vás hladit až hýčkat a vy budete Váš nový Wegett MILOVAT. Potahová látka má gramáž 430g/m2, test oděru Martindale 100 000ot., test nehořlavosti EN 1021 - PART 1.... čímž chceme říct, že potah vydrží skoro vše a dlouhověkost je tak ve spojení s puntičkářským zpracováním zaručena. Kuličky je možné jako u všech Wegettů kdykoliv dosypat. Vzorník barev rádi pošleme ZDARMA.
POZOR: sedací vaky Wegett z kolekce Luxury umí perfektně nahradit Vaši sedací soupravu a odlehčit tak Váš stylový interiér.

Luxury Existuje 60 produktů.