Užijte si "na dotek nejpříjemnější materiál" použitelný na výrobu sedacích vaků, objevte kolekci Softy na vlastní kůži. Kolekce Wegett Softy vznikla v roce 2021 v naší Wegett dílně v Brně. Chlupatý měkoučký materiál jsme si nechali vyrobit v ČR, koneckonců stejně jako kuličky, nitě, podšívku...zkrátka jsme česká firma a vyrábíme z českých materiálů, je to naše cesta.. Stejně jako v kolekci Luxury jsou i Softy potahy snímatelné a pratelné. Neumíme jinak, proto opět v nejvyšší možné "Wegett kvalitě", kterou zná svět už od roku 2003 a která se stává pojmem nejen v tomto nábytkářském segmentu.
Kolekce Softy nabízí 3 barvy na našich oblíbených a originálních tvarech sedacích vaků Lounge XXL a Cocoon XXL, plus samozřejmě na taburetech, které by neměly chybět pro maximální pohodlí u žádného Wegettu. Největší parádu a pohodu tak najdete v cenově výhodných setech, ale i samostatný taburet může být krásný doplněk s koženým štítkem.
POTAHY jsou v této kolekci SNÍMATELNÉ, jsou na 30C PRATELNÉ ale hlavně - jsou až NEUVĚŘITELNĚ PŘÍJEMNÉ NA DOTEK... budou Vás hladit až hýčkat a vy budete Váš nový Wegett MILOVAT.. Kuličky je možné jako u všech Wegettů kdykoliv dosypat. Vzorník barev rádi pošleme ZDARMA.
POZOR: sedací vaky Wegett z kolekce Softy a Luxury umí perfektně nahradit Vaši sedací soupravu a odlehčit tak Váš stylový interiér.

Softy Existuje 18 produktů.